شنبه 18 ارديبهشت 1400 | Saturday 8 May 2021

شرکت های داروسازی در تابلوی متنوع قطب صنعت کشور یعنی شهرستان ساوه جایگاهی ویژه دارند و ۱۱ کارخانه تولید دارو و ملزومات بهداشتی و درمانی نه تنها در دوران کرونا بلکه در سالهای متمادی نقش مهمی در تامین نیازهای کشور و حتی قطع واردات انواع مشابه خارجی در بسیاری از اقلام داشته اند.

دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات ساوه و زرندیه، نبود امنیت شغلی را مهمترین دغدغه کارگران دانست و گفت: ساماندهی قراردادهای موقت پس از سه دهه از اجرای این طرح که منجر به از بین رفتن امنیت شغلی در بین کارگران شده است را نخستین اولویت کاری در عالی‌ترین منصب وزارت کار می‌دانم.

به گزارش شبکه خبری ساوه و زرندیه طی حکمی از سوی سید سعید میرنظامی دبیر جامعه اسلامی مدیران استان مرکزی ، دکتر خسرو آرام به عنوان دبیر جامعه اسلامی مدیران شهرستان ساوه منصوب شد.

شهرستان زرندیه علاوه بر اینکه قطب کشاورزی و صنعتی استان مرکزی و کشور محسوب می‌شود، بزرگترین مجتمع پرورش شتر مرغ کشور را با تولید سالانه سه هزار قطعه، در خود جای داده است و در واقع که فعالیت این مجتمع، مزیت‌های این خطه از ایران را به دوچندان کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر ساوه گفت: با هدف بهینه شدن روند ارائه خدمات و فعالیت های امدادی در سال گذشته ۱۷ خانه هلال در مناطق مختلف از جمله روستاهای این شهرستان راه اندازی شد.

مدیرکل امور عشایر استان مرکزی گفت: با توجه به همزمانی پیک چهارم شیوع ویروس کرونا و کوچ عشایر و همچنین لزوم رعایت دستورالعمل‌ها، عشایر مهمان استان مرکزی از استان‌های همجوار با تدابیر خاص بهداشتی پذیرفته می‌شوند.

دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان‌های ساوه و زرندیه به اعمال نشدن مبلغ متناسب‌سازی در پایه مستمری اعتراض کرد.

یک روانشناس بالینی با بیان اینکه در تمامی انواع روابط اجتماعی اعم از زندگی مشترک، روابط دوستانه و ... احترام به هویت و ریشه های هویتی طرف مقابل، به عنوان خط قرمز او، یک اصل انکارناپذیر است، بی توجهی به این اصل و گذر از قرمز را از عوامل بروز رفتارهای ناهنجار اجتماعی در جامعه امروز ما عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساوه جزئیات مربوط به افزایش نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس های درون شهری و آژانس های مسافری را اعلام کرد و در عین حال تایید نهایی نرخ های جدید را منوط به اعلام نظر نهایی کمیته انطباق مصوبات فرمانداری در خصوص مصوبه شورای اسلامی شهر دانست.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group