شنبه 18 ارديبهشت 1400 | Saturday 8 May 2021

🔹رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان زرندیه گفت: «از فردا کاوش و گمانه‌زنی محوطه باستانی گزنک روستای صدرآباد آغاز می شود.»

رئیس هیأت مدیره تعاونی تولیدکنندگان پسته استان مرکزی معتقد است: حمایت از صادرکنندگان پسته در قالب برداشته شدن الزام بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به سامانه ارزی نیما ضروری است.

فرماندار زرندیه گفت: شرایط شیوع ویروس کرونا در شهرستان وارد مرحله بحرانی شده است و با تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی از قسمت اداری هم برای بستری مبتلایان استفاده می شود.

کاهش بارندگی در سال بارشی جاری به مراتع شهرستان های ساوه و زرندیه آسیب جدی وارد کرد و به همین دلیل تامین علوفه برای تغذیه دام ها به نگرانی جدی عشایر ساکن در این شهرستان ها تبدیل شده است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان زرندیه از بروز خسارت جدی به ارزش ۱۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بخشی از باغات و مزارع این شهرستان در بخش‌های مرکزی و خرقان در پی سرمازدگی روزهای ابتدایی سال جاری خبر داد.

فرماندار شهرستان زرندیه گفت: در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ باید قوانین حمایتی در عرصه تولید بازنگری شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه از ارسال ۱۶۰ اثر برای مشارکت در چهاردهمین جشنواره شعر انتظار استان مرکزی که در گستره کشوری برگزار خواهد شد، خبر داد.

مدیر پروژه سوارکاری سرزمین ایرانیان زرندیه گفت: در سال‌های آتی میزبان مسابقات بین المللی پرش، درساژ، اسب دوانی و استقامت خواهیم بود.

امام جمعه زرندیه گفت: برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم در صحنه عامل مشروعیت نظام اسلامی است.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group