شنبه 18 ارديبهشت 1400 | Saturday 8 May 2021

تمامی اخبار

دبیر مجمع نخبگان دانشگاهی و حوزوی استان مرکزی گفت: بصیرت افزایی برای حضور حداکثری در انتخابات مهمترین رویکرد مجمع نخبگان دانشگاهی و حوزوی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاست.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: کارگر شاغل در یکی از کارخانه های شهر صنعتی کاوه به دلیل سقوط تیرآهن از روی دستگاه بالابر جان خود را از دست داد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم رفع موانع ناشی از وجود قوانین مزاحم، گفت: گاهی یک بخشنامه ساده از انجام یک فعالیت بزرگ در حوزه تولیدی و صنعتی جلوگیری می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقتصاد ایران تصمیم گرفته است که به یک الگو در دنیا تبدیل شود و سازمان بسیج به دنبال شناسایی موانع تولید و راهکارهای پشتیبانی از تولید است تا مشکلات صنعت و تولید به حداقل برسد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: انتخابات مظهر اقتدار نظام اسلامی و رای نماد درخشان انقلاب اسلامی است.

امام جمعه ساوه گفت: مردم با حضوری آگاهانه در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح نااهلان را کنار بزنند.

روزه داری علاوه بر اینکه فرصتی برای تزکیه روح است، فرصت مغتنمی برای سلامت جسم نیز محسوب می شود، این نکته ای است که صاحبنظران علم پزشکی بر آن تاکید دارند، اما وقتی پای بیماری به میان می آید، اینکه بدانیم پاسخ بدن بیمار به روزه چیست، نکته مهمی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه از ساخت قطعات صنعتی واحدهای تولیدی و صنعتی در این دانشگاه خبر داد.

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور (جام آزادگان) با اقتدار توانست حریف البرزی را با چهار گل شکست دهد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group