جمعه 2 مهر 1400 | Friday 24 September 2021

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه با اشاره به قرار داشتن این شهرستان در وضعیت رنگ بندی قرمز کرونایی، جزئیات نحوه بازگشایی مدارس با توجه به شرایط کرونایی را تشریح کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: سند کاهش خطر حوادث و سوانح استان مرکزی در حال تدوین است.

براساس آخرین اعلام گزارش رنگ‌بندی کرونا از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۱۱ شهرستان استان مرکزی از وضعیت قرمز کووید ۱۹ خارج شدند و تنها ساوه همچنان در شرایط پرخطر این بیماری است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری باغداران کشور با اشاره به ظرفیت شهرستان ساوه در تولید انار مرغوب و با کیفیت اظهار کرد: طرح پایلوت تولید انار بر داربست در قطب تولید انار کشور اجرایی خواهد شد.

انار ساوه به دلیل برخورداری از ویژگی‌های خاص، نظیر طعم مطلوب، ملس بودن، ماندگاری بالا و ... شهرت جهانی پیدا کرده و با شروع فصل پائیز مقدمات برداشت این یاقوت سرخ از قطب تولید انار جهان آغاز می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه گفت: فردی که با تیراندازی و ایجاد رعب وحشت در بلوار سید جمال الدین اسد آبادی ساوه موجب مصدومیت یکی از شهروندان شده بود در کمتر از یک ساعت در عملیات پلیس شناسایی و دستگیر شد.  

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی استان مرکزی از افتتاح مرکز خدمات تخصصی انار ساوه وابسته به این نهاد ظرف یکماه آینده خبر داد و گفت: مرکز خدمات تخصصی انار ساوه به یک مرکز تحقیقاتی و خدماتی انار در سطح کشور تبدیل خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: شهردار جدید ساوه حداکثر ظرف یک ماه آینده انتخاب خواهد شد.

فرماندار ساوه با تاکید بر برگزاری کلاس‌های آموزشی قبل از کنکور در مدارس با استفاده از ظرفیت معلمین و فضاهای آموزشی برای بهره‌مندی تمامی دانش آموزان، گفت: آموزش و پرورش باید با سازوکار مناسبی که در درون مدارس ایجاد می‌کند، دست موسسه‌های آموزشی کنکور را از نظام آموزشی قطع کند.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group