يكشنبه 5 خرداد 1398 | Sunday 26 May 2019

نظرات شما

 • علی میرزایی فرماندار ساوه شد

  منوچهر عارف نژاد 22.11.1397 11:33
  امیدوارم فرماندار جدید با افراد سود جو که به قصد سوء استفاده از مقامات دولتی به آنها نزدیک میشوند ...
   
 • یک عمر سلامتی با خود مراقبتی

  وحید وحدت پور 19.10.1397 12:19
  بنده جناب آقای ابوالفضل هاشمی رو خوب میشناسم.افتخار دارم که دو سال سرباز ایشان بودم.فردی بسیار مودب،با ...
   
 • منصوری: ایران شبه‌خودرو تولید می‌کند/ساوجی‌ها را با انار و پسته گول زده‌اند

  هود 31.03.1397 20:25
  تمام نظراتتان اشتباها جناب منصوری سد اکباتان ربطی به رودخانه مزلقان نداره لااقل تحقیق کن
   
 • ساخت نیروگاه 1200 مگاواتی ساوه با اتکا به توان دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان

  ali 20.11.1396 03:41
  ظاهراً خبر خوبی‌ هست ولی‌ این نیروگاه تمام آب زیرزمینی ساوه را خواهد بلعید، و در عرضه چند سال تمام ...
   
 • امتیاز تیم فوتسال شهرداری ساوه به سن‌ایچ واگذار می شود

  محمدرضا علیزاده 24.03.1396 23:13
  تصمیم عجولانه سقوط فوتسال ساوه از لیگ برتر را در پی دارد . کمیسیون تلفیق ساوه و بررسی دقیق تصمیمی ...
   
 • بودجه مصوب شهرداری ساوه 27 درصد افزایش یافت

  مهدی 09.03.1396 05:31
  آقایون محترم. اسم این سایت شما سرقتی است و از روی یک وبلاگ پوریا بیچاره دزدید و برای خودتان گزاشتید.
   
 • "الغدیر" چشم براه سخاوت "اکباتان"

  حسن 02.02.1396 10:24
  سلام حمد و سپاس پروردگار يگانه را كه باران رحمتش تا حدودي تشنگي زمين را برطرف نمود. جناب آقاي مهندس شاهرخ ...

در مراسمی با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مقامات انتظامی و راهنمایی و رانندگی، جمعی از مسئولان شهری و مربیان آموزشگاه های رانندگی، برای اولین بار در ساوه طرح آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در این آئین بر قانو ن مند شدن تردد موتورسیکلت سواران در سطح جامعه تاکید کرد و افزود: جامعه ای که در آن نظم و امنیت حاکم باشد سطح رضایتمندی شهروندان ارتقا خواهد یافت.

محمدرضا منصوری با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از جامعه به مقررات و قوانین آشنایی دارند، گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و نیز برخورد قانونی با افرادی که قوانین را نادیده می گیرند از اهمیت خاصی برخوردار است و باید با آموزش صحیح شاهد اجرای صحیح قانون در جامعه باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه نیز عدم رعایت قوانین و ناآگاهی مردم از قوانین را موجب بوجود آمدن بسیاری از مشکلات دانست و افزود: آموزش های تئوری و عملی نقش قابل توجهی در کاهش سوانح و ‌ حوادث خواهد داشت.

احمد حاج امینی افزود: تاسیس آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت یکی از نیازهای شهروندان ساوجی بود که با همکاری پلیس راهور راه اندازی شد و موجب ارتقای سطح آموزش رانندگی با این وسیله نقلیه در سطح شهر می شود.

جانشین راهنمایی و رانندگی شهرستان ساوه نیز با اشاره به اینکه حدود 70 درصد تصادفات شهری را راکبین موتورسیکلت به خود اختصاص داده اند، افزود: عمده ترین دلیل بروز تلفات جانی و مصدومیت ناشی از تصادف با موتورسیکلت به دلیل عدم استفاده از کلاه ایمنی است.

سرهنگ ایرج شمسه با اشاره به تردد بدون گواهینامه بخشی از راکبین موتور سیکلت در سطح شهر اظهار کرد: با راه اندازی این مرکز و آموزش صحیح به موتورسواران قطعا شاهد کاهش تلفات ناشی از تصادفات با موتورسیکلت خواهیم بود.

وی به نقش استفاده از کلاه ایمنی در کاهش تلفات جانی موتورسواران اشاره کرد و افزود: استفاده از کلاه ایمنی می ‌ تواند از تصادفات منجر به فوت موتورسواران جلوگیری کند و نقش مهم و حیاتی برای راکبان موتورسیکلت دارد.

وی آشنایی موتورسواران با قوانین راهنمایی و رانندگی را از مهمترین اهداف راه اندازی این مرکز بیان کرد و افزود: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران بخش اعظمی از تصادفات و تلفات جانی متاثر از این سوانح کاهش خواهد یافت.

سرهنگ شمسه با تاکید بر اینکه چراغ های راهنمایی رانندگی به عنوان نمایندگان پلیس در جامعه هستند بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عدم عبور از چراغ قرمز توسط موتورسوران تاکید کرد.

مدیر این آموزشگاه نیز گفت:  متقاضیان می‌توانند با ثبت نام در دوره‌های آموزشی این مرکز، و گذراندن آموزش‌های تئوری و عملی و موفقیت در آزمون، گواهینامه موتورسیکلت را از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان ساوه دریافت کنند.

زهره فهیمی افزود: این آموزشگاه با ایجاد اشتغال ‌ برای 7 نفر توسط بخش خصوصی و در خیابان شهید اندرزگو پائین تر از دفتر شورای اسلامی شهر ساوه در فضای آموزش تئوری به وسعت 350 متر مربع و نیز پیست آموزشی و آزمون به مساحت 1850متر مربع تاسیس شده است.

نوشتن دیدگاه

انتشار نظرات کاربران به هیچ وجه به معنای تایید رادیو ساوه نیست، رادیو ساوه به حفظ آبروی افراد پایبند است بنابراین نظرات توهین آمیز به هیچ وجه منتشر نخواهد شد، در ضمن حذف برخی نظرات پس از انتشارتوسط سردبیر با درخواست مستقیم صاحب خبر است.
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group