جمعه 26 دي 1399 | Friday 15 January 2021

با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی طرح های زیربنایی شرکت شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

پرونده معضل "جهنم شهر صنعتی" را دو ماهی هست که باز کرده ایم، معضلی بدبو و بدقیافه با ابعاد ظاهری و باطنی وسیع و نامطلوب که روز گذشته اعضای کارگروه مدیریت پسماند شهرستان ساوه را دور یک میز نشاند، تا مگر چاره ای برای این زخم به چرک نشسته پیدا شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم شهر ساوه از آب شیرین سالم محروم هستند.

استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی از استان‌های پیشرفته در حوزه آب و فاضلاب شهری و روستایی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: ۶۵ هزار مشترک در استان مرکزی مشمول طرح آب امید شدند و هزینه ای از آنها دریافت نمی شود.

مجری و سرمایه‌گذار پروژه شهرک فرودگاهی و هوانوردی عمومی پرندک زرندیه از پیشرفت ۶۰ درصدی احداث این شهرک فرودگاهی خبر داد و گفت: با تمهیدات اتخاذ شده، بزودی نخستین پرواز توسط هواپیماهای سبک از این فرودگاه صورت خواهد گرفت.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور گفت: برای پرداخت عوارض مدت زمان خاصی تعیین شده است و توافقنامه ای با پلیس راه امضا شده است تا مدت زمان پرداخت عوارض افزایش یابد که این میزان ممکن است به ۷۲ ساعت برسد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۰ درصد تصادفات در حوزه استحفاظی محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه در محور قدیم ساوه به همدان رخ می‌دهد.

رئیس امور بهره برداری از سد الغدیر ساوه گفت: همانطور که پیش بینی می شد کاهش محسوس دما و برودت ناشی از آن پس از بارش های اخیر مانع از افزایش دبی ورودی به سد الغدیر شده است.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group