سه شنبه 12 اسفند 1399 | Tuesday 2 March 2021

کمبود روغن پخت و پز از نوع نیمه جامد و گاه مایع در فروشگاههای سطح شهر ساوه به خصوص در ماههای اخیر و تشکیل صف های فشرده و بدون رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان برای دریافت این کالا باعث تعطیلی چند مرکز از سوی بازرسان بهداشتی شد.

در میان بسیاری از مشاغل امروزی برخی شغل‌ها برای مشتریان خود شادی به ارمغان می‌آورند و قطعا شادی خریدار منجر به شادی فروشنده هم می‌شود.

همه سوال ها از یک خبر شروع شد، همه سوال هایی که در این وانفسای بیکاری و معضلات و مشکلات اقتصادی و تحریم و کمبود مواد اولیه و ... سلول های خاکستری مغزتان را اذیت می کنند!

برای هواداران فوتبال ایران و باشگاه استقلال «آوای ساوه» یک نام آشنا و خاطره انگیز است که در دهه ۷۰ در قالب هفته نامه منتشر می شد و مخاطبان از اول تا آخر هفته روزشماری می کردند تا از پیشخوان دکه های مطبوعاتی این نشریه و سایر هفته نامه های ورزشی را خریداری و مطالعه کنند.

این خبر اطلاعات درستی به دست می دهد، ولی قطعا تا بحال به اخباری برخورده اید که دوست نداشته باشید باورشان کنید یا بهتر بگوییم، بهتر است که باور نکنید!

داشتیم کرونا را در دقایق آخر بازی شکست می دادیم اما دریغ که وادادگی و بی خیالی برخی ها سبب شد تا ویروس دوباره در ساوه کامبک بزند و حالا در وضعیتی نامناسب و پشت چراغ نارنجی هستیم و شاید هم قرمز!

گشتی در خیابان های ساوه کافیست که توجه هر بیننده و رهگذری معطوف به سر و صدای زیاد مشاغلی از قبیل تراشکاری، جوشکاری، تعمیرات خودرو، نمایشگاههای خودرو و ضایعات فروشان آهن جلب شود تا جایی که معابری چون بلوار سپاه، میدان فلسطین، بلوار شهید بهشتی، طالقانی و شریعتی در تسخیر چنین مشاغلی است.

با توجه به آمار قابل توجه مبتلایان به کرونا و افزایش مرگ و میر ناشی از این بیماری، نگرانی ابتلا به کرونا باعث شده است، بازار داغی برای کلاهبرداران و شیادان ایجاد شود.

انتشار گزارش ایسنا با عنوان "جهنم شهر صنعتی! " در ۲۰ آبان ماه سال جاری با موضوع رهاسازی پسماندهای صنعتی و ویژه در مجاورت بزرگترین شهر صنعتی کشور مستقر در ساوه، بازتاب گسترده ای بین مسئولان و فعالان محیط زیست داشت.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group