دوشنبه 6 بهمن 1399 | Monday 25 January 2021

مدیرکل دفتر فنی و نظارت شبکه انتقال شرکت توانیر گفت: توسعه زیرساخت برق در شهرستان های ساوه و زرندیه ضروری است.

به گزارش ایسنا، به نقل از توزیع برق استان مرکزی، علیپور در بازدید از مجموعه های فعال در حوزه صنعت و کشاورزی و شرکت های بزرگ شهرستان‌های ساوه و زرندیه با بیان اینکه شهرستان زرندیه به دلیل مجاورت با پایتخت کشور و نزدیکی به راه آهن مورد توجه خاص سرمایه گذاران واقع شده است، افزود: توسعه زیرساخت برق در این شهرستان ها لازم است.

وی با اشاره به اینکه برق زیرساخت صنایع دیگر است، افزود: با توجه به تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید و پیشرفت فیزیکی طرح های صنعتی متقاضیان برق و همچنین صنایع بزرگ، باید توسعه برق در این شهرستان ها در دستور کار ویژه قرار گیرد.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم در این بازدید با بیان اینکه استان مرکزی پایتخت صنعت کشور است و بیش از ۷۰ درصد مصرف برق در بخش صنعت و کشاورزی است، افزود: همکاری، همراهی و تعامل بین شرکت توزیع برق و سرمایه گذاران موجبات رشد اقتصادی و توسعه روزافزون شهرستانهای ساوه و زرندیه را فراهم می سازد.

محمد اله داد افزود: امروزه نقش و اهمیت انرژی و تأثیر آن در اقتصاد بر کسی پوشیده نیست. انرژی به یکی از عوامل مهم در فرآیند رشد و توسعه تبدیل شده و کاهش مصرف برق موجب کاهش سرمایه‌گذاری در تجهیز صنعت برق می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تامین برق صنایع را اولویت کاری خود می‌داند، افزود: همت مجموعه توزیع نیروی برق استان مرکزی تحقق مولفه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه برق است که همانا افزایش بهره‌وری انرژی، کاهش تلفات شبکه و مدیریت مصرف برق هستند.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group