جمعه 26 دي 1399 | Friday 15 January 2021

فرمانده نیروی انتظامی ساوه گفت: ۱۸ مورد از بناهای ساخته شده به صورت غیرمجاز در سطح اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب شد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ساوه گفت: از ابتدای بهمن ماه سال جاری کلیه فروشندگان تخم‌مرغ در شهرستان ساوه ملزم به عرضه این محصول به صورت کیلویی هستند.

یک جراح مغز و اعصاب گفت: مهم‌ترین علت مرگ ناشی از حوادث ترافیکی و شغلی در دنیا، آسیب مغزی است.

مدیر عامل آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: در استان مرکزی حدود ۶۴ هزار و ۸۲۲ خانوار مشمول استفاده از آب امید هستند.

همزمان با ایام فاطمیه دوم و فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا(س) آئین معنوی تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام در شهر تاریخی آوه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار خواهد شد.

ساوه با تعدد کارخانه ها و همچنین موقعیت جغرافیایی و طبیعت گرم و خشک دومین شهر استان مرکزی از نظر آلاینده های صنعتی و ریزگرد و غبار محلی است.

فرماندار ساوه نظارت را لازمه پایداری و جلوگیری از گرانفروشی در بازار دانست و افزود: هرگونه برخورد سلیقه ای و اهمال کاری در برخورد با محتکران و گرانفروشان پذیرفتنی نیست.

از تولد صنعت خودروسازی در ایران بیش از نیم قرن می گذرد و این صنعت در این مدت اتفاقات گوناگونی را پشت سر گذاشته، افت و خیزهای فراوانی را شاهد بوده و همواره به عنوان نقطه عطف اشتغال در کشور مطرح بوده است، ولی چرخش آنچنان که انتظار می رفته بر مدار توقعات مردم نچرخیده و بارها و بارها بدلایل مختلف زمینه ساز نارضایتی مشتری شد و حتی در دورانی که همه با یاد داریم کار به جایی کشید که کمپین های نه به خرید خودروی صفر ایرانی هم شکل گرفت.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: با وجود بارش های مناسب سالهای اخیر اما وضعیت منابع زیرزمینی آب در دشت ساوه نسبت به سایر دشت های استان همچنان بحرانی تر است.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group