چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020

فرماندار ساوه گفت: با راه‌اندازی خانه مطبوعات یا تشکل صنفی مطبوعاتی در این شهرستان از ظرفیت تشکل های رسانه‌ای برای اعتلای رسانه‌ها استفاده شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاران با شفاف سازی در جریان اطلاع رسانی، در پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری تاثیرگذار هستند.

امام جمعه ساوه گفت: برای مقابله با توطئه‌های دشمنان باید با تولید محتوا و در نظر گرفتن منافع مردم و مصالح کشور مسئولانه سخن بگوییم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: تنش آبی شهر ساوه با ارتقای تصفیه خانه آب برطرف می‌شود.

به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) معاونت اطلاعات سپاه ساوه دو هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز در این شهرستان کشف، ثبت و ضبط شد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بی توجهی به مطالبات جامعه، موجب نارضایتی مردم و سرگردانی آنها شده و بین مردم به عنوان ولی نعمتان جامعه و حاکمیت شکاف ایجاد خواهد کرد.

فرماندار ساوه با بیان اینکه مسئولیت پذیری مدیران نباید به ساعات اداری محدود شود، گفت: اختیارات ویژه از سوی مدیران استانی به مدیران این شهرستان تفویض شده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری زمین با کاربری آموزشی برای مدرسه سازی در شهر ساوه تسهیل شود.

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در حالیکه با اندوخته ۲ گل از حریف پیش افتاد اما در نهایت کامبک خورد و با شکستی نابهنگام شانس قرار گرفتن در رتبه دوم جدول را از دست داد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group