يكشنبه 3 مرداد 1400 | Sunday 25 July 2021

تردد سگ های ولگرد در معابر و اماکن پرتردد شهر ساوه در کنار شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، نگرانی‌هایی را در بین شهروندان این شهر بوجود آورده است.

مدیر توزیع برق شهرستان ساوه به بیان راهکاری برای جلوگیری از خاموشی‌های غیرمنتظره در این شهرستان پرداخت.

شهردار ساوه گفت: مدیریت وضعیت بحرانی شهرداری در دوره پنجم حاصل همدلی، تعامل و تلاش های بی قفه نیروهای این مجموعه در سایه یک طوفان فکری بود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اجرا نشدن کامل طرح نسخه الکترونیکی در این استان گفت: تا زمانی که این طرح به صورت کامل اجرائی نشود، هیچ مبلغی بابت حق بیمه به دانشگاه و دانشکده‌های علوم پزشکی استان پرداخت نخواهیم کرد.

رییس دادگستری شهرستان ساوه گفت: ایمنی محیط کار و حفظ سلامت جامعه کارگری خط قرمز دستگاه قضائی است.

استاندار استان مرکزی بر رفع برخی ابهامات و سوء تفاهمات بین کارگران و کارفرمای شرکت لاستیک پارس تاکید کرد و گفت: کارفرمای شرکت مراعات حال کارگران را مد نظر قرار دهد و سعه صدر بیشتری نشان دهد و کارگران نیز به تنش‌ها و تحریکاتی که عده‌ای ‌از بیرون فضای کار انجام می‌دهند، توجهی نکنند.

رئیس دادگستری شهرستان ساوه گفت: دستگاه قضائی پرچمدار احقاق حق، اجرای عدالت و برخورد با قانون گریزان در جامعه است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه از برگزاری نخستین جشنواره تئاتر طنز در این شهرستان خبر داد و گفت: ایجاد فضایی با نشاط مهمترین هدف از برگزاری این جشنواره است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برای عملی شدن شعار صیانت از نیروی کار، دغدغه کارگران باید دغدغه کارفرمایان باشد تا جامعه کارگری با انگیزه بیشتری به کار و تلاش اهتمام داشته باشد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group