يكشنبه 12 تير 1401 | Sunday 3 July 2022

رییس کمیته قویترین مردان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه قویترین مردان ایران یک سروگردن در دنیا از همه بالاترند، جهت تاسیس خانه قویترین مردان ایران در ساوه اعلام آمادگی کرد.

شهردار ساوه گفت: قهرمان پروری و توسعه زیرساخت ها و سرانه ورزشی همراه با تقویت فرهنگ ورزش از اهداف مدیریت شهری ساوه است.

امام جمعه ساوه گفت: توسعه فرهنگی در سایه برنامه ریزی صحیح به مراتب مهمتر از اجرای کارهای عمرانی حتی آسفالت کردن خیابان ها و معابر است.

استاندار مرکزی گفت: ظرفیت استان مرکزی به دلایل مختلفی برای تامین سرمایه در گردش و نقدینگی صنایع پائین است.

مدیر عامل شرکت شهر صنعتی کاوه از امضای تفاهم‌نامه‌ همکاری متقابل میان شرکت شهر صنعتی کاوه و شرکت مخابرات استان مرکزی خبر داد.

رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی از اعلام آمادگی جهاددانشگاهی این استان برای برگزاری دوره های آموزش عالی و کوتاه مدت تخصصی ویژه پناهندگان افغانی شهرهای اراک، ساوه و دلیجان خبر داد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: گلایه مردم ساوه این است که چرا باید حوزه سلامت شهرستان ساوه با سرپرست اداره شود.

در شرایطی که بسیاری از تیم‌های فوتبال در نقاط مختلف کشور با حمایت‌های همه‌جانبه به موفقیت‌های چشمگیر دست یافته و خود را برای حضور در مقاطع بالاتر آماده می‌کنند، تیم خوشه طلایی ساوه با نداشتن امکانات به خصوص زمین چمن استاندارد همچنان اندر خم یک کوچه است.

سرپرست فرمانداری ساوه با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در تامین اقلام اساسی در بازار این شهرستان وجود ندارد، گفت: مردمی و عادلانه کردن یارانه‌ها نسخه نجات بخش اقتصاد کشور و عامل برون رفت مردم از مشکلات معیشتی است.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group