سه شنبه 12 اسفند 1399 | Tuesday 2 March 2021

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: طرح ایران قوی یکی از بهترین طرح های فرهنگی در سراسر کشور است.

حجت‌الاسلام مصطفی ذوالفقاری پنجشنبه ۲۵ دیماه در نشستی با مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان زرندیه گفت: طرح ایران قوی با بهره گیری از قرآن، سیره اهل بیت(ع)، مسجد و گام دوم انقلاب اسلامی می‌تواند کمک شایانی در پیشبرد اهداف فرهنگی کشور داشته باشد.

وی ادامه داد: فعالان کانون های مساجد می‌بایست با ثبت فعالیت‌های خود در سامانه بچه‌های مسجد(فهما) امتیاز  کسب کنند و کانون‌های برتر بر اساس این امتیازات انتخاب خواهند شد.

ذوالفقاری در ادامه، جریان سازی گفتمان انقلابی‌اسلامی را یکی از اهداف طرح ملی ایران قوی ذکر کرد و از مدیران کانون‌های مساجد شهرستان خواست برای اجرایی شدن هر چه بهتر این طرح اهتمام داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه نیز گفت: مسجد به یقین مهمترین پایگاه دینی، فرهنگی و اجتماعی مسلمانان است و کماکان بهترین پایگاه مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن مساجد بوده و هنر مدیران نظام اسلامی در این است که بتوانند از این قابلیت و کارکرد مساجد با برنامه ریزی صحیح به بهترین نحو بهره برداری کنند.

احمد جوانمرد از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به عنوان بازوان توانمند این اداره در اجرای بسیاری از برنامه‌های فرهنگی هنری بویژه فرهنگ دینی نام برد و ادامه داد: با حمایت از فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می‌توان قدم‌های بسیار مهمی را در راستای مقابله با مشکلات و معضلات فرهنگی اجتماعی جامعه برداشت.

در این نشست تعدادی از مدیران کانون‌ها به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group