دوشنبه 8 آذر 1400 | Monday 29 November 2021

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در هفته دفاع مقدس امسال ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد که اعتبار آنها بیش از ۳۰ میلیارد تومان است.

بر اساس اعلام سپاه روح اله، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی روز گذشته سوم مهرماه، در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در روستاهای زرندیه افزود: امروز کار در روستا و نقاط محروم یک توفیق بزرگ و فرصت ارزشمند برای خدمت رسانی به مردم است که باید از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: امروز به برکت تفکر انقلاب اسلامی و تشکیل گروه های جهادی متشکل از جوانان بسیجی ، متخصص، خلاق و مبتکر توجه ویژه ای به روستاها و نقاط محروم شده است و گروه های جهادی پیشگام در خدمت رسانی به مردم روستاها هستند.

کریمی گفت: ارتباط بسیار خوب جهادگران با اهالی روستا سبب عمق‌ بخشی به فعالیت های محرومیت زدایی و گروه های جهادی شده چراکه قبل از هرگونه اقدام مشکلات و نقاط ضعف روستا بررسی می شوند و مهمترین اقداماتی که موثر باشند عملیاتی خواهند شد.

وی با بیان اینکه تمام اقداماتی که توسط بسیجیان و جهادگران انجام می شود ارتباط موثر با معیشت مردم و راه افتادن چرخه تولید و خصوصا بحث کشاورزی دارد گفت: امروز فعالیت های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی، نقطه مرکزی مقابله با اقدامات و توطئه های دشمنان هستند چراکه در طول این سالها تمرکز دشمنان بر روی اقتصاد با هدف عقب نگه داشتن و وابستگی بیشتر انجام می شود.

کریمی اظهار کرد: در چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس علاوه بر اینکه برنامه ریزی های گسترده ای برای اقدامات فرهنگی در حوزه دفاع مقدس با محوریت جلوگیری از تحریف و انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به جوانان انجام شده، اقدامات محرومیت زدایی و خدمت رسانی را هم به طور ویژه در نظر گرفتیم.

وی یکی از مهمترین روحیاتی که شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس داشتند رادمحرومیت زدایی و خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: امروز اگر می خواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید به همه شاخصه هایی که شهدا داشتند همچون توکل بر خدا، اعتقاد به نصرت الهی، خلوص نیت، تقوا در عمل و گفتار و خدمت به مردم توجه کنیم.

براساس این گزارش، روز گذشته با حضور فرمانده سپاه روح اله ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در روستاهای زرندیه افتتاح شد و در مجموع در سال جاری بیش از ۵۰ پروژه محرومیت زدایی دستور کار سپاه زرندیه قرار دارد.

گفتنی است، سردار کریمی روز گذشته در آئین افتتاح برخی پروژه‌های محرومیت زدایی در روستاهای دلیجان نیز شرکت کرد. در سال جاری بیش از ۲۵ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار سپاه دلیجان است.

دیدار با خانواده شهدا بخش دیگری از برنامه های سردار کریمی در دلیجان و زرندیه بود.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group