جمعه 26 دي 1399 | Friday 15 January 2021

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: طرح ایران قوی یکی از بهترین طرح های فرهنگی در سراسر کشور است.

در کیلومتر ۲۵ غرب شهر مامونیه مرکز شهرستان زرندیه و در حاشیه مسیر ساوه به بوئینن زهرا نمایی از کاروانسرای دوران شاه عباس صفوی به چشم می خورد که غریبانه و بی رمق در حال تخریب است و در این بین سودجویان و جویندگان گنج و دفینه هم با بیل و کلنگ بر پیکر نحیف این بنا زخم های فراوانی زده اند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: ظهر امروز ۲ تن از اهالی روستای «بند امیر» شهرستان زرندیه به دلیل مسمومیت با گاز جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از افزایش 23 درصدی دستگیری سارقان در سه ماهه سوم امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.

فرماندار زرندیه گفت: اشتغالزایی و تامین درآمد پایدار راهبرد اصلی طرح توسعه مشاغل خانگی با تاکید بر شکوفایی هنر و خلاقیت هر چه بیشتر بویژه در میان بانوان است.

فرماندار زرندیه گفت: آینده جمهوری اسلامی ایران بسیار روشن است چرا که ملت ایران همه مشکلات را به جان خریدند تا ارزش ها را حفظ کنند و آینده روشنی برای کشور ترسیم شود.

سرپرست فرمانداری زرندیه از فعالیت ۳۵ گروه کاری در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی با هدف شناسایی مبتلایان به ویروس کرونا و انجام اقدامات مراقبتی و درمانی برای آنها خبر داد.

امام جمعه زرندیه گفت: پاسداری از ارزش‌های اسلامی و آرمان‌ها، وظیفه هنر متعهد است.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه ازعودت 580 دستگاه خودروي غيربومي در اجراي طرح محدوديت هاي ترافيكي در اين شهرستان خبر داد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group