پنجشنبه 8 آبان 1399 | Thursday 29 October 2020

استاندار مرکزی سرپرست جدید فرمانداری زرندیه را منصوب کرد.

ستوان یکم «حسن خسروبیگی» فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان زرندیه هنگام انجام وظیفه دچار حادثه شد و به دیدار حق شتافت.

رئیس شورای اسلامی شهر رازقان خواستار استقرار مجدد نمایندگی ادارات شهرستان زرندیه در شهر رازقان، مرکز بخش خرقان شد و گفت: مردم این منطقه برای تردد به شهر و انجام امور اداری از طریق جاده پرخطری که حجم قابل توجهی از ترددهای وسایط نقلیه سنگین و سبک و سوانح جاده‌ای را به خود اختصاص داده با مشکلات فراوانی مواجه هستند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: مجرم بودن یا نبودن اتهام وارده به فرماندار شهرستان زرندیه به دلیل برخی مسائل مالی، در دادگاه بررسی و تصمیم‌گیری خواهد شد.

فرماندار شهرستان زرندیه استان مرکزی، با حکم مرجع قضایی از کار تعلیق شد.

رئیس هیأت مدیره تعاونی تولیدکنندگان پسته استان مرکزی گفت: کاهش محسوس دما در روزهای اخیر و خنکی هوا موجب سرحال تر شدن پسته تولیدی استان مرکزی شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در هفته دفاع مقدس امسال ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد که اعتبار آنها بیش از ۳۰ میلیارد تومان است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان زرندیه گفت: کشت پاییزه محصولات زراعی، در سطح ۲۳ هزار هکتار از اراضی شهرستان زرندیه با کاشت محصول کلزا آغاز شده و با کشت سایر محصولات تا اواخر آذرماه ادامه خواهد داشت.

با حضور استاندار مرکزی خط تولید موتورسیکلت برقی و اسکوترهای الکتریکی در شهرک صنعتی پرندک زرندیه افتتاح شد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group