يكشنبه 12 تير 1401 | Sunday 3 July 2022

تمامی اخبار

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از شناسایی و دستگیری عامل نشر اکاذیب و محتواهای توهین آمیز به برخی مسئولان در فضای مجازی در این شهرستان خبر داد.  

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علی‌اکبر عیسی‌آبادی» در تشریح این خبر اظهار داشت: کارشناسان پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوه طی رصد و پایش فضای مجازی از فعالیت فردی در فضای مجازی و انتشار محتواهای توهین آمیز علیه برخی مسئولان، شناسایی و دستگیری این فرد را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. 

وی افزود: در تحقیقات کارشناسان پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوه عامل انتشار اکاذیب و محتوای توهین آمیز در فضای مجازی شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد متهم از طریق شبکه‌های اجتماعی با یکی از اعضاء گروه‌های معاندین در خارج از کشور ارتباط دارد که در ادامه پس از اعتراف به نشر اکاذیب و توهین به برخی مسئولان و تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد. 

عیسی آبادی در پایان گفت : کاربران درصورت مشاهده موارد مجرمانه در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir به بخش مرکز فوریت‌های سایبری گزارش دهند.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group