پنجشنبه 15 خرداد 1399 | Thursday 4 June 2020

تمامی اخبار

نظرات شما

 • علی میرزایی فرماندار ساوه شد

  منوچهر عارف نژاد 22.11.1397 11:33
  امیدوارم فرماندار جدید با افراد سود جو که به قصد سوء استفاده از مقامات دولتی به آنها نزدیک میشوند ...
   
 • یک عمر سلامتی با خود مراقبتی

  وحید وحدت پور 19.10.1397 12:19
  بنده جناب آقای ابوالفضل هاشمی رو خوب میشناسم.افتخار دارم که دو سال سرباز ایشان بودم.فردی بسیار مودب،با ...
   
 • منصوری: ایران شبه‌خودرو تولید می‌کند/ساوجی‌ها را با انار و پسته گول زده‌اند

  هود 31.03.1397 20:25
  تمام نظراتتان اشتباها جناب منصوری سد اکباتان ربطی به رودخانه مزلقان نداره لااقل تحقیق کن
   
 • ساخت نیروگاه 1200 مگاواتی ساوه با اتکا به توان دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان

  ali 20.11.1396 03:41
  ظاهراً خبر خوبی‌ هست ولی‌ این نیروگاه تمام آب زیرزمینی ساوه را خواهد بلعید، و در عرضه چند سال تمام ...
   
 • امتیاز تیم فوتسال شهرداری ساوه به سن‌ایچ واگذار می شود

  محمدرضا علیزاده 24.03.1396 23:13
  تصمیم عجولانه سقوط فوتسال ساوه از لیگ برتر را در پی دارد . کمیسیون تلفیق ساوه و بررسی دقیق تصمیمی ...
   
 • بودجه مصوب شهرداری ساوه 27 درصد افزایش یافت

  مهدی 09.03.1396 05:31
  آقایون محترم. اسم این سایت شما سرقتی است و از روی یک وبلاگ پوریا بیچاره دزدید و برای خودتان گزاشتید.
   
 • "الغدیر" چشم براه سخاوت "اکباتان"

  حسن 02.02.1396 10:24
  سلام حمد و سپاس پروردگار يگانه را كه باران رحمتش تا حدودي تشنگي زمين را برطرف نمود. جناب آقاي مهندس شاهرخ ...

رییس دادگستری شهرستان ساوه گفت: حاکمیت به دلیل اهمیت موضوع و حمایت از آمران به معروف و ناهیان منکر اقدام به تصویب قانون کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، هادی ملکی در نشست هم‌اندیشی امر به معروف و نهی از منکر در دادگستری ساوه با تاکید بر احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر به دلیل وضعیت خاص کشور، اظهار کرد: حاکمیت به دلیل اهمیت موضوع و حمایت از آمران به معروف و ناهیان منکر اقدام به تصویب قانون کرد و تکالیف دستگاه‌ها و مراجع ذیربط مشخص است.

وی به حمایت قانونی از آمران و ناهیان اشاره کرد و افزود: دستگاه قضایی با تشکیل شعب ویژه و اختصاصی در دادگاه‌ها و دادسراها رسالت و تکلیف حمایتی خود را انجام می‌دهد و رییس قوه قضائیه نیز اخیرا تمامی شعب دادگستری‌ها و دادسراها را مکلف به حمایت از اجرای این قانون کرد.

ملکی سوء جریانات اداری، فساد اداری، ناهنجاری‌های اجتماعی و مشخصا نوع پوشش مردم و بدحجابی را از مصادیق منکر دانست و گفت: منکر فقط بی حجابی نیست بلکه شامل منکرات دیگر و ابعاد دیگر می‌شود که نباید مورد غفلت واقع شود.

وی در ادامه به نقش رسانه‌های در ترویج این فریضه اشاره کرد و افزود: هرگونه کار رسانه‌ای باید مستند و به دور از اخبار نادرست و حمایت از شخص یا جریان خاصی باشد. رسانه‌هایی که رعایت ضوابط و چارچوب‌های قانونی را دنبال می‌کنند همواره مورد حمایت دستگاه قضایی هستند‌.

به گزارش ایسنا، در این نشست، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی ساوه نیز به عدم احضار خبرنگاران به دستگاه قضایی از زمان حضور خود در این جایگاه اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها بر اساس قانون مطالبه‌گری حقوق عامه را به صورت جدی پیگیری کنند، همچنین باید در حوزه احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر فعالیت بیشتری داشته باشند.

مجید علیپور تصریح کرد: رسانه‌ها در کنار انعکاس اخبار گوناگون، اعتماد، فضای روانی آرام و ‌نشاط اجتماعی را با انتشار اخبار امیدبخش به جامعه هدیه کنند و با ظرفیت‌سازی جامعه، فضای عمومی را به سمت تقویت اعتماد مردم نسبت به نظام آماده کنند.

وی با تاکید براینکه فعالیت رسانه‌ها به عنوان ضابطین قضایی نیازمند ساختار قانونی است، گفت:دستگاه قضایی از رسانه‌هایی که نقد منصفانه و‌ دور از تخریب داشته باشند، حمایت خواهد کرد.

سرهنگ حجت‌الله دستجانی فرمانده سپاه ناحیه ساوه بر لزوم اتخاذ راهکارهای قضایی و حمایت‌های لازم برای پیشگیری از وقوع جرم و احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها از بازوان حمایتی احیای این فریضه و خبرنگاران خواستار حمایت قضایی برای احیای آن هستند.

به گزارش ایسنا، در این نشست نحوه حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر بررسی و مقرر شد، آموزش‌های لازم برای تقویت امر به معروف و نهی از منکر انجام شود.

نوشتن دیدگاه

انتشار نظرات کاربران به هیچ وجه به معنای تایید رادیو ساوه نیست، رادیو ساوه به حفظ آبروی افراد پایبند است بنابراین نظرات توهین آمیز به هیچ وجه منتشر نخواهد شد، در ضمن حذف برخی نظرات پس از انتشارتوسط سردبیر با درخواست مستقیم صاحب خبر است.
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group