چهارشنبه 22 آبان 1398 | Wednesday 13 November 2019

تمامی اخبار

نظرات شما

 • علی میرزایی فرماندار ساوه شد

  منوچهر عارف نژاد 22.11.1397 11:33
  امیدوارم فرماندار جدید با افراد سود جو که به قصد سوء استفاده از مقامات دولتی به آنها نزدیک میشوند ...
   
 • یک عمر سلامتی با خود مراقبتی

  وحید وحدت پور 19.10.1397 12:19
  بنده جناب آقای ابوالفضل هاشمی رو خوب میشناسم.افتخار دارم که دو سال سرباز ایشان بودم.فردی بسیار مودب،با ...
   
 • منصوری: ایران شبه‌خودرو تولید می‌کند/ساوجی‌ها را با انار و پسته گول زده‌اند

  هود 31.03.1397 20:25
  تمام نظراتتان اشتباها جناب منصوری سد اکباتان ربطی به رودخانه مزلقان نداره لااقل تحقیق کن
   
 • ساخت نیروگاه 1200 مگاواتی ساوه با اتکا به توان دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان

  ali 20.11.1396 03:41
  ظاهراً خبر خوبی‌ هست ولی‌ این نیروگاه تمام آب زیرزمینی ساوه را خواهد بلعید، و در عرضه چند سال تمام ...
   
 • امتیاز تیم فوتسال شهرداری ساوه به سن‌ایچ واگذار می شود

  محمدرضا علیزاده 24.03.1396 23:13
  تصمیم عجولانه سقوط فوتسال ساوه از لیگ برتر را در پی دارد . کمیسیون تلفیق ساوه و بررسی دقیق تصمیمی ...
   
 • بودجه مصوب شهرداری ساوه 27 درصد افزایش یافت

  مهدی 09.03.1396 05:31
  آقایون محترم. اسم این سایت شما سرقتی است و از روی یک وبلاگ پوریا بیچاره دزدید و برای خودتان گزاشتید.
   
 • "الغدیر" چشم براه سخاوت "اکباتان"

  حسن 02.02.1396 10:24
  سلام حمد و سپاس پروردگار يگانه را كه باران رحمتش تا حدودي تشنگي زمين را برطرف نمود. جناب آقاي مهندس شاهرخ ...

امام جمعه ساوه گفت: اجرای برنامه های شادی آفرین و تفریحات باید منضبط و منطبق بر شرع و قانون باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در شصت و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی ساوه اظهار کرد: وظیفه حاکمان اسلامی پاسخگویی در برابر مطالبات مردمی است و از برپایی میز خدمت در نماز جمعه در راستای پاسخگویی به مشکلات مردمی تقدیر می کنیم .

وی به در پیش بودن پنج مردادماه چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه در دوران انقلاب اسلامی اشاره کرد: برپایی نماز جمعه در سراسر کشور از برکات نظام اسلامی است. نماز جمعه قطب فرهنگی، میزخدمت و بصیرت سیاسی است و تریبون نظام اسلامی محسوب می شود و در استان مرکزی در ۳۳ نقطه این فریضه دینی و سیاسی اقامه می شود .

وی بر مشارکت آحاد مختلف مردم در برپایی برنامه های سالروز اقامه نماز جمعه تأکید کرد و افزود: آگاه سازی مردم در خصوص حضور مدیران در قالب میز خدمت ضروری است .

وی تصریح کرد: معرفی کارآمدی نظام اسلامی توسط مدیران از نقاط قوت است و تریبون نماز جمعه در اختیار همه مدیران و افراد، فارغ از جریانات جناحی و حزبی است .

وی در ادامه با اشاره به دستور دوم جلسه مبنی بر ضوابط و شرایط تفریحات سالم، جشن ها و مراسم شادی، بر پرهیز از یکجانبه نگری در این حوزه تأکید کرد و افزود: هرگونه شادی باید منضبط و منطبق با شرع و قانون باشد .

میرزایی تصریح کرد: ضابطه مندی شادی و تفریحات سالم باید در قالب اعمال سیاست های نظام و با استفاده از توان هنرمندان بومی صورت گیرد. همچنین درصدی از فروش بلیط برنامه های شادی در قالب کنسرت ها در حوزه تقویت فعالیت‌های فرهنگی شهرستان هزینه شود .

به گزارش ایسنا، معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از حمایت های شورای فرهنگ عمومی از هنرمندان تقدیر کرد و افزود: فعالیت های هنری نباید موجب سرشکستگی نظام اسلامی شود .

افشین حسینی، با اشاره به تغییر ذائقه مردم در اجرای کنسرت ها و تناسب آن با فرهنگ غربی اظهار کرد: برخورد سلبی با این رویه جواب عکس خواهد داد و باید سازوکاری برای پرهیز از اجراهای هیجانی در کنسرت ها اتخاذ کرد تا موسیقی در کشور با فرهنگ غربی عجین نشود .

وی افزود: اجرای هیجانی موجب ایجاد تنش در جامعه می شود و خوانندگانی که چنین رویه ای را پیش بگیرند در لیست سیاه مجموعه ارشاد قرار می گیرند .

حسینی افزود: باید تلاش کرد تا ذائقه مردم را به عقب برگرداند و اجرا کنندگان هم براساس ضوابط و دستورالعمل ها اقدام به برپایی برنامه های شادی و کنسرت کنند .

به گزارش ایسنا، معاون استاندار و فرماندار ساوه نیز بر معرفی توانمندی ها و اقدامات ادارات در نماز جمعه با برپایی نمایشگاه ها و سایر ابزار اطلاع رسانی تأکید کرد .

علی میرزایی افزود: باید عملکرد نظام در قالب فعالیت ادارات و نهادها توسط مدیران گزارش داده شود .

وی در ادامه گفت: مقوله هنر یک مقوله حساس است و باید با هنرمندی خاصی با هنرمندان رفتار کرد. باید با هنری که متعالی بخش نیست مخالفت کرد و به دنبال اعتلای هنر بود .

فرماندار ساوه خواستار تشکیل نشست هایی با هنرمندان به منظور پیگیری مطالبات هنرمندان و نیز بررسی نقاط قوت و ضعف فعالیتهای هنری و فرهنگی شد .

وی با تقدیر از نگاه انبساطی مجموعه شهرستان به مقوله هنر، گفت: انتقال صحیح پیام هنر و تبیین درست تولید محتوا منطبق بر ضوابط قانونی و شرعی از اهمیت خاصی برخوردار است .

فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز گفت: دستورالعمل اجرای برنامه‌های شاد و تفریحات سالم باید به خوبی تدوین و از خط قرمز ها دوری کرد .

وی تصریح کرد : اجرا کنندگان کنسرت و برنامه های هنری باید صلاحیت اجرا داشته باشند و اجازه ندهیم هر کسی خود را هنرمند تلقی کند .

سرهنگ پاسدار حجت الله دستجانی افزود: پرهیز از هرگونه اقداماتی که منجر به ایجاد زمینه لهو و لعب شود و نیز عدم ضابطه مندی در نرخ و قیمت برنامه‌های شادی نظیر کنسرت ضرورت دارد .

بزرگداشت چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه، اجرای فعالیت های فرهنگی در سالروز اقامه نماز جمعه با شعار قلب فرهنگی شهر، ضابطه مندی برنامه های شادی و تفریحات سالم، نرخ گذاری مصوب قیمت بلیط کنسرت ها و برنامه های شادی آفرین، مشخص شدن حدود برنامه ها و پرهیز از فرهنگ غربی در اجرای کنسرت ها،از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد

نوشتن دیدگاه

انتشار نظرات کاربران به هیچ وجه به معنای تایید رادیو ساوه نیست، رادیو ساوه به حفظ آبروی افراد پایبند است بنابراین نظرات توهین آمیز به هیچ وجه منتشر نخواهد شد، در ضمن حذف برخی نظرات پس از انتشارتوسط سردبیر با درخواست مستقیم صاحب خبر است.
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group