چهارشنبه 22 آبان 1398 | Wednesday 13 November 2019

تمامی اخبار

نظرات شما

 • علی میرزایی فرماندار ساوه شد

  منوچهر عارف نژاد 22.11.1397 11:33
  امیدوارم فرماندار جدید با افراد سود جو که به قصد سوء استفاده از مقامات دولتی به آنها نزدیک میشوند ...
   
 • یک عمر سلامتی با خود مراقبتی

  وحید وحدت پور 19.10.1397 12:19
  بنده جناب آقای ابوالفضل هاشمی رو خوب میشناسم.افتخار دارم که دو سال سرباز ایشان بودم.فردی بسیار مودب،با ...
   
 • منصوری: ایران شبه‌خودرو تولید می‌کند/ساوجی‌ها را با انار و پسته گول زده‌اند

  هود 31.03.1397 20:25
  تمام نظراتتان اشتباها جناب منصوری سد اکباتان ربطی به رودخانه مزلقان نداره لااقل تحقیق کن
   
 • ساخت نیروگاه 1200 مگاواتی ساوه با اتکا به توان دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان

  ali 20.11.1396 03:41
  ظاهراً خبر خوبی‌ هست ولی‌ این نیروگاه تمام آب زیرزمینی ساوه را خواهد بلعید، و در عرضه چند سال تمام ...
   
 • امتیاز تیم فوتسال شهرداری ساوه به سن‌ایچ واگذار می شود

  محمدرضا علیزاده 24.03.1396 23:13
  تصمیم عجولانه سقوط فوتسال ساوه از لیگ برتر را در پی دارد . کمیسیون تلفیق ساوه و بررسی دقیق تصمیمی ...
   
 • بودجه مصوب شهرداری ساوه 27 درصد افزایش یافت

  مهدی 09.03.1396 05:31
  آقایون محترم. اسم این سایت شما سرقتی است و از روی یک وبلاگ پوریا بیچاره دزدید و برای خودتان گزاشتید.
   
 • "الغدیر" چشم براه سخاوت "اکباتان"

  حسن 02.02.1396 10:24
  سلام حمد و سپاس پروردگار يگانه را كه باران رحمتش تا حدودي تشنگي زمين را برطرف نمود. جناب آقاي مهندس شاهرخ ...

رئیس شعبه یک تامین اجتماعی ساوه ارتقای خدمات و بازنگری در شیوه‌های سنتی را از اهداف راه‌اندازی میز خدمت در تامین اجتماعی بیان کرد.

علیرضا حسینی در گفتگو با خبرنگار ما از راه‌اندازی میز خدمت حضوری در سازمان تامین اجتماعی شعبه یک ساوه در اجرای ماده 17 قانون حقوق شهروندی خبر داد و اظهار کرد: تکریم مراجعین، افزایش رضایتمندی، پاسخگویی مناسب و ارائه خدمات به موقع و سریع به ارباب رجوع از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

وی فعالیت سیستم نوبت‌دهی فراخور نیاز مراجعین را از اقداماتی بیان کرد که در پی راه‌اندازی میز خدمت حضوری صورت گرفته است و گفت: مراجعین به فراخور درخواست خود خدمات لازم را با فراخوان صورت گرفته از واحد مورد نظر طبق سیستم نوبت دهی دریافت می‌کنند.

وی بیان کرد: واحدهایی که بیشترین مراجعه کنندگان را دارند در طبقه اول مستقر شدند تا موجب تسهیل در امور اداری ارباب رجوع شود و حتی زمینه ارائه خدمات غیرحضوری برای مراجعین که امکان حضورشان در شعبه نیست فراهم شده است.

حسینی با اشاره به اینکه در حال حاضر واحدهای نام نویسی و حساب‌های انفرادی، مستمری‌ها، امور بیمه شدگان و وصول حق بیمه به عنوان چهار واحدی است که مشمول خدمات میز خدمت حضوری شدند، اظهار کرد: صدور و تمدید دفترچه، تمدید کارت هوشمند رانندگان، نام نویسی اولیه بیمه شدگان و افراد تبعی، اعلام سابقه، کمک‌های کوتاه مدت شامل غرامت دستمزد ایام بیماری، کمک هزینه ازدواج و فوت، انجام مراحل بیمه بیکاری و قرارداد مشاغل آزاد، محاسبه بیمه دوران سربازی، بررسی احراز شرایط بازنشستگی، صدور گواهی حقوق، ثبت اطلاعات هویتی مستمری بگیران از جمله مهمترین خدماتی است که در این چهار واحد و در قالب میز خدمت حضوری صورت می‌گیرد.

وی شعار شعبه یک تامین اجتماعی ساوه را پاسخگو بودن بیان کرد و افزود: تامین اجتماعی ساوه در سال رونق تولید به دلیل ارتباط مستقیمی که با حوزه تولید دارد، پاسخگو بودن به نیروی انسانی مولد و تسهیل در امور اداری را ماموریت اصلی خود می‌داند تا با ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن انجام شود تا جامعه کارگری و کارفرمایی بتواند با تسریع در درخواست‌های ارائه شده بلافاصله به محیط کاری خود برگردد و از اتلاف وقت جلوگیری شود.

وی با اشاره به اهمیت ارائه خدمات بیمه ای به صورت غیرحضوری اظهار داشت: بیمه شدگان و بازنشستگان می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #142* از انواع خدمات این سازمان برخوردار شوند.

رئیس شعبه یک تامین اجتماعی ساوه با اشاره به اینکه در طرح دکتر نوربخش هدف نهایی این سازمان بهبود خدمات و افزایش رضایتمندی مردم است و تلاش می‌کنیم که بیمه شدگان برای دریافت خدمات به ما مراجعه نکنند بلکه ما خدمات را به آنها تقدیم کنیم، اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی از طریق درگاه اینترنتی سازمان ۶۵ خدمت قابل ارائه در 23 شاخه اصلی و 75 زیرشاخه فرعی تعریف و  به جامعه تحت پوشش به صورت غیر حضوری ارائه می‌دهد و این خدمات باعث کاهش قابل توجه مراجعات حضوری خواهد شد. مخاطبان می‌توانند با تماس تلفنی با شماره ١٤٢٠ از هر نقطه از کشور، سئوالات و مسائل مربوط به سازمان تامین اجتماعی را مطرح و راهنمایی لازم را دریافت کنند.

وی افزود: همچنین بازنشستگان، از کارافتادگان و بازماندگان در امور فنی مستمری‌ها می‌توانند از طریق این درگاه اینترنتی فیش حقوقی، حکم و نحوه محاسبه مبلغ مستمری خود را مشاهده و دریافت کنند. کارفرمایان نیز می‌توانند صورت بازرسی خود را مشاهده کنند. بیمه شدگان نیز می‌توانند با ثبت نام غیرحضوری وضعیت کاری خود را اعلام تا بازرسان اقدام به بازرسی و بیمه کردن نیروی انسانی کنند که موجب جلوگیری از فرار از بیمه خواهد شد.

وی در ادامه ثبت درخواست صدور دفترچه غیرحضوری، درخواست غرامت دستمزد ایام بیماری، کمک هزینه ایام بارداری، پزشکی، ازدواج، کفن و دفن، رویت سابقه به تفکیک شغل از سال 1388 به بعد را از مواردی دانست، که از طریق درگاه اینترنتی سازمان تامین اجتماعی و به صورت غیر حضوری امکان پذیر است.

حسینی در ادامه گفت: در اجرای طرح میز خدمت حضوری فعالیت و کارکرد کارکنان تامین اجتماعی رصد می‌شود که امور اداری ارباب رجوع را در چه مدت زمان و به چه نحوی انجام می دهند که این اقدام موجب بهبود در روند خدمت‌رسانی و تقویت رقابت بین کارکنان شده و در قالب کارنامه امتیازدهی می‌شود.

نوشتن دیدگاه

انتشار نظرات کاربران به هیچ وجه به معنای تایید رادیو ساوه نیست، رادیو ساوه به حفظ آبروی افراد پایبند است بنابراین نظرات توهین آمیز به هیچ وجه منتشر نخواهد شد، در ضمن حذف برخی نظرات پس از انتشارتوسط سردبیر با درخواست مستقیم صاحب خبر است.
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group