سه شنبه 28 اسفند 1397 | Tuesday 19 March 2019

تمامی اخبار

نظرات شما

 • علی میرزایی فرماندار ساوه شد

  منوچهر عارف نژاد 22.11.1397 11:33
  امیدوارم فرماندار جدید با افراد سود جو که به قصد سوء استفاده از مقامات دولتی به آنها نزدیک میشوند ...
   
 • یک عمر سلامتی با خود مراقبتی

  وحید وحدت پور 19.10.1397 12:19
  بنده جناب آقای ابوالفضل هاشمی رو خوب میشناسم.افتخار دارم که دو سال سرباز ایشان بودم.فردی بسیار مودب،با ...
   
 • منصوری: ایران شبه‌خودرو تولید می‌کند/ساوجی‌ها را با انار و پسته گول زده‌اند

  هود 31.03.1397 20:25
  تمام نظراتتان اشتباها جناب منصوری سد اکباتان ربطی به رودخانه مزلقان نداره لااقل تحقیق کن
   
 • ساخت نیروگاه 1200 مگاواتی ساوه با اتکا به توان دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان

  ali 20.11.1396 03:41
  ظاهراً خبر خوبی‌ هست ولی‌ این نیروگاه تمام آب زیرزمینی ساوه را خواهد بلعید، و در عرضه چند سال تمام ...
   
 • امتیاز تیم فوتسال شهرداری ساوه به سن‌ایچ واگذار می شود

  محمدرضا علیزاده 24.03.1396 23:13
  تصمیم عجولانه سقوط فوتسال ساوه از لیگ برتر را در پی دارد . کمیسیون تلفیق ساوه و بررسی دقیق تصمیمی ...
   
 • بودجه مصوب شهرداری ساوه 27 درصد افزایش یافت

  مهدی 09.03.1396 05:31
  آقایون محترم. اسم این سایت شما سرقتی است و از روی یک وبلاگ پوریا بیچاره دزدید و برای خودتان گزاشتید.
   
 • "الغدیر" چشم براه سخاوت "اکباتان"

  حسن 02.02.1396 10:24
  سلام حمد و سپاس پروردگار يگانه را كه باران رحمتش تا حدودي تشنگي زمين را برطرف نمود. جناب آقاي مهندس شاهرخ ...

امام جمعه ساوه گفت: شیوه‌های گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به ویژه در بین ادارات و در دستگاههای اجرایی برجسته شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی در جریان بازدید اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ساوه از بیمارستان شهید مدرس این شهرستان به منظور بررسی نحوه احیای این فریضه در این مرکز درمانی گفت: تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت بیماران از مصادیق امر به معروف است.

وی بیان کرد: ارتقای سطح رضایتمندی و پاسخگو بودن مسئولان یک اصل و وظیفه است که موجب رضایت خدای تعالی و تقویت اعتماد عمومی نسبت به نظام اسلامی و حاکمیت خواهد شد.

امام جمعه ساوه گفت: براساس آیات و روایات گسترش معروف جامعه را آباد و اشاعه منکر روابط را نابسامان می‌کند. براین اساس باید معروفات طرد شده و منکرات رایج شده را احصا و برای احیای این فریضه دینی تلاش کرد.

وی گفت: یکی از وظایف ستاد احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر بازدید از مراکز عمومی و بررسی شاخص‌هاست تا نحوه انجام خدمات به موقع و مناسب بررسی و بر رعایت شئونات اسلامی تاکید شود.

وی عملکرد بیمارستان شهید مدرس ساوه را در این حوزه مطلوب ارزیابی کرد و بر ادامه این روند با هدف ارتقای سطح رضایت مردم تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز گفت: یکی از اقدامات ستاد که از مصوبات جلسات آن به شمار می رود سرکشی از ادارات در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است.

سرهنگ پاسدار سرهنگ علی رسولی اظهار کرد: رعایت شئونات اسلامی در محیط کاری و تکریم ارباب رجوع از جمله اصولی است که در محیط های کاری عمومی مورد بررسی ستاد قرار می گیرد.

وی در ادامه گفت: سلامت در کنار امنیت دو نعمتی است که اگر تامین نشود جامعه دچار اختلال می شود و شورای امر به معروف و نهی از منکر به دنبال تقویت شاخص هایی است که رضایت مردم جلب شود

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه نیز از تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده و بالتبع آن در بیمارستان شهید مدرس خبر داد و گفت: تمامی دستورالعمل‌های اعلامی به این شورا از طریق رده های بالا و وزارت بهداشت مطابق مقررات اجرایی می شود.

دکتر عباس نیک روش به کمبود پرستار مرد در بیمارستان شهید مدرس اشاره کرد و گفت: با وجود کمبود پرستار مرد تلاش شده است تا خدمات پرستاری به مردان توسط پرستاران مرد انجام و موازین شرعی رعایت شود.

در جریان این بازدید اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ساوه از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این حوزه قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه

انتشار نظرات کاربران به هیچ وجه به معنای تایید رادیو ساوه نیست، رادیو ساوه به حفظ آبروی افراد پایبند است بنابراین نظرات توهین آمیز به هیچ وجه منتشر نخواهد شد، در ضمن حذف برخی نظرات پس از انتشارتوسط سردبیر با درخواست مستقیم صاحب خبر است.
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group