جمعه 26 دي 1399 | Friday 15 January 2021

تمامی اخبار

استاندار مرکزی گفت: شاخص‌های اقتصادی در استان مرکزی نسبت به سه سال قبل و علیرغم تحریم‌ها و فشارها در حوزه مواد اولیه و مشکلات صادراتی و همچنین انتقال پول، بهبود یافته و رشد مثبت داشته است.

مدیرعامل ایران خودرو گفت: در خصوص واردات خودروی دسته دوم، مخالف واردات آن چیزی هستیم که ظرفیت تولیدش در داخل کشور وجود داشته باشد و طبق سیاست های کلان کشور نباید ظرفیت اشتغال داخل را به واردات و ایجاد اشتغال برای دیگران ترجیح داد، از طرفی برخی از این خودروها با استانداردهای موجود قابلیت استفاده ندارند و ممکن است در ابتدا خرید این خودرو ها ارزان باشد اما با توجه به دست دوم بودن نگهداری و مصرف آنها حتما هزینه های بالایی برای مصرف کننده و کشور خواهد داشت.

رئیس بیمارستان شهید چمران ساوه گفت: با فروکش کردن تب کرونا و کاهش بستری شدگان، بیماران غیرکرونایی برای اقدامات تشخیصی و درمانی خود می توانند با خیال راحت به این مرکز مراجعه کنند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: از سوی سازمان بهداشت جهانی یک دستگاه سی تی اسکن برای کمک به روند درمان بیماران مبتلا به کرونا این شهرستان اهدا شد.

ساعتی قبل و با حضور 2 مسئول از اداره کل ورزش استان و معاون سیاسی فرماندار آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان ساوه برگزار شد .

چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه به دنبال شیوع کرونا، برخی مدیران شرکت های دارویی ثروت هنگفتی کسب کرده اند و ارزش سهام بسیاری از شرکت ها چند برابر شده است.

در هفته سی و پنجم طرح پویش الف‌ب– ایران در قالب پروژه ساخت و سازها و سازوکارها با دستور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو ۴۰ پروژه آبرسانی به ۷۴ روستای استان مرکزی به بهره برداری رسید.

رییس پلیس راهور استان مرکزی گفت: هنوز برای رفع ممنوعیت تردد شبانه در اراک و ساوه تصمیمی اتخاذ نشده است.

مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی استان مرکزی در ساوه گفت: براساس آمارها ۶۵ درصد از پرونده‌های مرتبط با حوزه صنایع در شعبه قضائی ویژه حل اختلاف که به اهتمام دادگستری استان و شهرستان در شهر صنعتی کاوه تاسیس شده است، به مصالحه ختم شد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group