سه شنبه 24 تير 1399 | Tuesday 14 July 2020

تمامی اخبار

امام جمعه ساوه بر اعتمادسازی بین مردم و شفافیت در پرداخت زکات تاکید کرد و گفت: با پرداخت زکات اموال خود را بیمه کرده و محافظ آن در برابر بلایای طبیعی باشید.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساوه از اجرای مراحله دوم عملیات ضدعفونی، گندزادیی و سمپاشی اماکن عمومی و مراکز پرتردد شهری برای کنترل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان خبر داد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ساوه گفت: اجرای عملیات بهسازی و تعریض مسیر ساوه - غرق آباد بر اساس برآوردهای انجام شده به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

 فرمانده انتظامی ساوه گفت: ماموران پلیس سه نفر را که قصد حفاری و پیدا کردن اشیای عتیقه در بیابان‌های اطراف این شهرستان داشتند، شناسایی و دستگیر کردند.

امام جمعه ساوه با بیان اینکه متاسفانه در کشور ما بیشتر به فیلترینگ توجه شده است تا سواد رسانه‌ای، گفت: اگر دانش رسانه‌ای با آموزش ارتقا یابد قطعا نیازی به فیلترینگ نخواهد بود.

فرمانده انتظامی ساوه گفت: یک توزیع کننده مواد مخدر در یکی از محله های شهرستان ساوه 23 هزار و 330 عدد قرص غیر مجاز کشف شد.

یکی ازمزارع بزرگ استخراج ارز دیجیتال که با استفاده از تعرفه برق صنعتی در یک واحد صنعتی ساوه فعالیت می کرد، شناسایی و کشف شد.

مدیرعامل شهر صنعتی و منطقۀ ویژه اقتصادی کاوه گفت: جهش تولید در گرو کاهش شکاف میان بخش صنعت و دانشگاه است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تفویض اختیارات از سوی مدیران استانی به شهرستان‌ها موجب تمرکززدایی از مرکز استان شده و چاشنی جهش تولید در صنایع بزرگترین شهرصنعتی کشور خواهد بود.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group