پنجشنبه 8 آبان 1399 | Thursday 29 October 2020

تمامی اخبار

یک پژوهشگر حوزه انار با تشریح مکانیسم "فروت‌ست" به عوامل تاثیرگذار در افزایش میزان باردهی درختان میوه بویژه محصول انار پرداخت.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: با مدیریت بهینه توزیع منابع و هزینه ها، حقوق و مزایای کارکنان و پیمانکاران شهرداری تا پایان شهریور ۹۹ به طور کامل پرداخت شده است.

تلاش ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی شهرستان ساوه در ۲۴ ساعت اخیر منجر به کشف هشت میلیارد ریال لوازم خانگی و ۲۴ تن ذرت خارجی قاچاق شد.

مدتی است بازار مرغ و تخم مرغ دچار نوسان شده و قیمت ها سر پایین آمدن ندارند، چند روز پیش مرغ با قیمت حدود 17 هزار تومان به فروش می‌رسید، اما در حال حاضر قیمت این کالای اساسی به بیش از 20 هزار تومان رسیده و در این روزهای تلخ کرونایی اوقات مردم را تلخ تر کرده است، برخی که توان دارند به ناچار با همین قیمت ها خرید می‌کنند و برخی که اقشار ضعیف تر جامعه محسوب می‌شوند چشم انتظار کاهش قیمت هستند تا شاید مرغ به سفره هایشان برگردد.

فرماندار ساوه گفت: زمین لرزه‌ای که کانون آن در نزدیکی بخش نوبران بود در این منطقه احساس شد و خسارتی به بار نیاورده است.

دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور جمعی از مسئولان در شهرستان ساوه راه اندازی شد.

 

واپسین روزهای اردیبهشت امسال بارش های پردامنه باعث رانش زمین و ریزش کوه مشرف به جاده ارتباطی روستاهای مرق، مرقکان و سیاله از توابع بخش مرکزی شهرستان ساوه شد تا نخستین تاثیر این بلای طبیعی ایجاد بن بست جغرافیایی مردم منطقه باشد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه جزئیات تخریب سه واحد مسکونی بر اثر وقوع یک انفجار در این شهر را اعلام کرد.

بخشدار مرکزی ساوه گفت: بر اساس مصوبه ای که امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستاهای این بخش در فرمانداری برگزار شد، فروش ۴۸ واحد مسکونی شهرک یولاق از طریق مزایده عمومی با نرخ کارشناسی و اختصاص درآمدهای حاصل از آن برای ساخت ۱۰۰ خانه اقشار محروم در مناطق روستایی مصوب شد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group