شنبه 21 فروردين 1400 | Saturday 10 April 2021

تمامی اخبار

رئیس انجمن مدیران صنایع شهرستان ساوه گفت: سهم واقعی بخش خصوصی در تصمیمات استراتژیک تولید دیده شود تا از تولید به عنوان رکن اصلی توسعه صنعتی پشتیبانی شده و مانع زدایی شود.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه از شناسایی ۱۶۷ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان‌ و زرندیه خبر داد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان ساوه گفت: زمینه آزادی ۸ محکوم غیر عمد در اسفندماه سال گذشته با پرداخت ۸۰۰ میلیون ریال بدهی فراهم شد.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه از آغاز اعمال محدودیت های کرونایی از فردا یکشنبه ۱۵ فروردین ماه در ساوه و زرندیه خبر داد.

رئیس انجمن مدیران صنایع شهرستان ساوه گفت: اجرای قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار در راستای توسعه تولید و رونق اقتصادی از مطالبات و دغدغه‌های مهم تولیدکنندگان به شمار می‌رود.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه با تاکید بر اینکه ساوه در مرز قرار گرفتن در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، گفت: محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان باید افزایش یابد.

این روزها صف‌های طولانی شهروندان مقابل مرغ‌فروشی به صحنه تکراری خیابان‌های شهر ساوه تبدیل شده است و مردم ساعت‌ها برای تهیه مرغ مورد نیاز خود با وجود شرایط شیوع کرونا در صف می‌ایستند.

بر اساس اعلام فرمانده انتظامی ساوه، ماموران پلیس این شهرستان در شبانه روز اخیر یک مامور قلابی را که عنوان نیروی انتظامی را جعل کرده بود، دستگیر و در عملیاتی دیگر ۳۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق را از یک سوله متروکه کشف و توقیف کردند.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه از سوار شدن بیش از حد ظرفیت مسافر در اتوبوس های درون شهری که به گفته او کانون جدی شیوع و هدیه ویروس کرونا هستند و نیز نصب نشدن نرم افزار ماسک در این شهر انتقاد کرد و گفت: طوفان شیوع ویروس در این زمان ممکن است سهمگین باشد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group