يكشنبه 3 مرداد 1400 | Sunday 25 July 2021

تمامی اخبار

مهندس حسینی: اعتبار استانی خوبی جهت انجام کارهای زیرساختی در پیاده راه جذب شد.

بسمه تعالی

فرماندار ساوه گفت: با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور کنارگذر شهر ساوه به بهره‌برداری می‌رسد.

دیدار تیم های خوشه طلایی ساوه و خیبر خرم آباد در چارچوب هفته ماقبل پایانی لیگ آزادگان هرچند پرگل از آب در آمد اما هیچکدام تقسیم امتیازات هیچ سودی برای آنها نداشت و آنچه بیشتر به چشم آمد حواشی پایان دیدار بود.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: بر اساس رنگ بندی جدید اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، این شهرستان از امروز در شرایط مناطق با وضعیت پرخطر و قرمز قرار گرفت و وضعیت شهرستان زرندیه هم به شرایط نارنجی تغییر یافت.

شیوع کرونا فصلی درس‌آموز در جهان بود که از اسفند ۹۸ تا امروز کتابچه‌ای قطور از تجاربی را خلق کرده و نگاه کشورها را در موضوعات مختلف تغییر داده است، البته به غیر ازمصائب دشوارش می‌توان گفت موجب شده ملت‌ها و دولت‌ها قوی‌تر شوند و دامنه رفتاری و الگوی زیستی را دستخوش تغییر کنند.

 سخنگوی دانشکده علوم پزشکی هشدار داد: شهرستان ساوه با توجه به میزان رعایت ۴۰ درصدی پروتکل های بهداشتی در معرض خطر موج دیگری از شیوع ویروس کرونا قرار دارد.

معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: دستگاه هایی که نسبت به انجام وظایف خود در قبال شناسایی قوانین مزاحم در کشور تعلل و کوتاهی داشته باشند به دادستانی و بازرسی کل کشور معرفی می شوند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: ویروس قلب و مغز حوزه سلامت با شیوع کرونا آسیب دید.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group