يكشنبه 12 تير 1401 | Sunday 3 July 2022

کارشناس مسئول حوزه باغبانی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان زرندیه با اشاره به اینکه افزایش قیمت تمام شده محصول در زرندیه باغداران را متضرر می‌کند، از نگرانی باغداران این شهرستان از افزایش قیمت تمام شده محصولی نظیر سیب گلاب خبر داد.

کارشناس مسئول حوزه باغبانی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان زرندیه با اشاره به اینکه خشکسالی و شوری آب، حیات باغات پسته این شهرستان را تهدید می‌کند، گفت: پائین بودن کیفیت آب در زرندیه چالشی جدی‌تر از کمیت آن است و بالارفتن شوری آب و گاها تلخی آن، نه تنها به درختان آسیب وارد می‌شود بلکه تهدیدی برای نابودی خاک است.

استاندار مرکزی گفت: کشاورزی نابهره ورترین بخش اقتصاد کشور است.

۵ محصول دانش بنیان حوزه کود و سموم در بزرگترین کارخانه تولید کود و سموم بخش خصوصی کشور در شهرک صنعتی زرندیه رونمایی شد.

مدیرعامل مجتمع تولید و پرورش شترمرغ زرندیه با اشاره به عدم توجیه اقتصادی پرورش شترمرغ در شرایط موجود و بیکار ماندن ۷۰ درصد ظرفیت این مجموعه، گفت: این مجتمع برای کمک به تامین پروتئین حیوانی مورد نیاز مردم به دنبال تغییر کاربری و تولید و پرورش همزمان شترمرغ به همراه گوسفند و گوساله پرواری است.

در جلسه هشتادوچهارم شورای فرهنگ عمومی زرندیه با اکثریث اعضاء ۱۰ اردیبهشت ماه به عنوان روز شهرستان زرندیه انتخاب شد و به تصویب رسید.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی از صدور حکم انفصال موقت رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه به جرم گزارش خلاف واقع و ممانعت از اجرای حکم دادگاه خبر داد.

به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و موسسات فرهنگی قرآن وعترت شهرستان مراسم اختتامیه اولین جشنواره قرآنی تبیان در زرندیه برگزار شد.

حجت‌الاسلام المسلمین سید عبدالمهدی موسوی عصر امروز در جمع خبرنگاران از صدور حکم حبس و انفصال دائم شهردار سابق شهر خشکرود از توابع شهرستان زرندیه به جرم اختلاس توام با جعل خبر داد.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط کامپوسیس، رادیو ساوه توسط سرورهای قدرتمند محکم هاست پشتیبانی می‌شود.

Template Design:Dima Group